Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Crimping Tool (WK-315B)

Applications:

-8p8c RJ45 networking cable plug crimping

-6p6c,6p4c,6p2c RJ12 telephone cable plug crimping

-4p4c,4p2c RJ11 telephone receiver cable plug crimping

4.50

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :2204
Back to Top
Product has been added to your cart